HAKKIMIZDA

Rose Diamond, 1980 yılında İstanbul’da Tekin Basmacı tarafından kurulmuş olup markayı günümüzde kızı Gül Basmacı ile birlikte yönetmektedirler. En iyi olanı üretmek ve mükemmellik için sürekli çaba göstermenin esaslılığı en temel değerler olarak babadan kızına aktarılmıştır.
 
Gül’ü etkileyen baba mesleği oldu ve pırlanta ile mücevherler onun tutkusu haline geldi. 2008 yılında Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Londra GIA’da (Gemological Institute of America) pırlanta üzerine eğitim aldı. Ve zamansız mücevher parçaları tasarlama tutkusunu aile işine dönüştürdü. Gül’e göre “Her mücevher parçası zamansız olacak şekilde tasarlanmıştır, geçmişe tutunmak ve aynı zamanda geleceğe ulaşmak için bir şanstır.”
 
1980’den beri Rose Diamond, zarafeti ve cazibeyi yansıtan ve hayal gücünü harekete geçiren zamansız mücevher parçaları yaratıyor. Bu mücevher parçaları, pırlanta ve 18 ayar altından, değerli taşlar kullanılarak üretilmektedir. Rose Diamond, pırlantanın zamansızlığını modern bir dokunuşla birleştirip kusursuz işçilik ve büyük bir titizlikle mücevherlere dönüştürmektedir.

Get the best Datejust Replica Watch, cheap and budget-friendly at https://watchesrp.com/category/datejust/ – with worldwide shipping and extensive guarantee.

 

.